0 Your Cart
0
Shipping cost to Cherkasy - 100 UAH

Specify the possibility of delivery of the order and the availability of flowers / goods in the city you need before paying for the order. Viber, WhatsApp, Telegram - +380974077575

Reviews

write a reviews
Чудовий магазин і чудовий сервіс. Дякую за допомогу в оформленні і оплаті замовлення з Польщі. Ви найкращі, з ким я мала справу поки знайшла хто допоможе привітати подругу. Мирного неба
Дякуємо за доставку фруктового кошика. Всі дуже задоволені, все дуже гарно і професійно. Дякуємо Вам щиро. Мирного неба
Мені дуже сподобались квіти. Дякую за доставку, мама теж дуже задоволена
Дякую за шикарні квіти. Дуже сподобалось. Гарного дня
Вдячна за допомогу менеджеру магазина. Допомогли з оплатою з Польші і доставили все за адресою дуже швидко. Дякую!!!
Замовляв для дружини квіти. Дякую, що працюєте в цей час і допомогли зробити подарунок в День народження. Сам далеко ЗСУ. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!
Дякую велике вам за своєчасну доставку букета для матусі. Вона дуже щаслива, а з нею щаслива я. Ви даруєте щастя людям, які не можуть бути поряд, особливо в складні часи. Дякую вам велике!
Мені дуже сподобалось як ви працюєте. Чудовий сервіс. Квіти свіжі, доставка вчасно, фотозвіт. Супер! Так тримати!
Дуже класно!!! Сподобалося все! Зручне меню для здійснення замовлення, доступні ціни, швидка обробка замовлення, оплата на карту. Дуже сподобалася оперативна доставка - у визначене місце у визначений час (з 8.00 до 11.00- букет був доставлений о 9.00). + Листівка з поздоровленням у подарунок! Букет троянд був відмінний, іменинниці дуже сподобався. Бажаю розвитку та процвітання у Вашій відповідальній справі! Респект! Будемо звертатися ))
Спасибо огромное команде!!! Все супер, заказ выполнен на высшем уровне! Папуля доволен, я еще больше! Красивая корзина, большая, много вкусных шоколадных конфет и отличный чай. Празднично запаковано, вложили поздравительную открытку с моими пожеланиями! Курьер приятно вручил подарок! Это уже 5 мой заказ у команды ПРОФЕССИОНАЛОВ. ЗА праздником для родных, только к вам!!!Спасибо что вы есть!