0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Черкаси - 100 грн

Уточнюйте, про можливість доставки замовлення та наявність квітів/товарів у потрібному вам місті, перед оплатою замовлення. Viber, WhatsApp, Telegram - +380974077575

Новорічні композиції

КодV-605
Новорічна корзинка квітів із шишками
1909 грн

по запиту

КодV-613
Різдвяна композиція із трояндами і шишками
2277 грн

по запиту

КодV-611
Новорічна композиція «Сніг»
1260 грн

по запиту

КодV-610
Композиція до Нового року із свічкою
2491 грн

по запиту

КодV-609
Новорічна композиція «З Новим Роком»
2014 грн

по запиту

КодV-614
Композиція на Новий рік із троянд і орхідей
2542 грн

по запиту

КодV-619
Настільна Новорічна композиція із 15 троянд із 3-ма свічками
2967 грн

по запиту

КодV-603
Настільна Новорічна композиція
2067 грн

по запиту

КодV-602
Новорічна композиція із свічкою
2200 грн

по запиту

КодV-616
Подарунок на Різдво і Новий рік
2067 грн

по запиту

КодV-600
Різдвяна композиція
2542 грн

по запиту

КодV-617
Купить новогоднюю композицию із квітів
2412 грн

по запиту

КодV-604
Композиція із свічок на Новий рік
1539 грн

по запиту

КодV-615
Композиція із червоних троянд і гвоздик
2332 грн

по запиту

КодV-606
Корзина квітів із новорічним декором
3022 грн

по запиту

КодV-607
Новорічна композиція із трояндами і іграшками
2437 грн

по запиту

Новий рік - це завжди улюблене нами свято ще з дитинства. На Новий рік завжди дарують подарунки і всі з нетерпінням чекають його приходу що отримати Новорічні подарунки! Що ж може послужити хорошим і оригінальним подарунком на Новий рік? Звичайно ж, це оригінальна Новорічна композиція з квітів, новорічних іграшок, шишок та іншого декору. Живі квіти в поєднанні з гілками ялини та іншими Новорічними прикрасами створять справжню Новорічну атмосферу в домі. Ви можете вибрати будь-яку Новорічну композицію у нас на сайті або зробити індивідуальне замовлення на виготовлення і доставку Новорічної композиції, яку Ви хочете.

Всі різдвяні та новорічні композиції являють собою абсолютно різні варіанти їх створення і декорування. У Новорічних композиціях при їх створенні використовуються абсолютно різні Новорічні декоративні елементи і прикраси, що робить кожну композицію до Нового року оригінально і не схожою на інших. Деякі новорічні композиції містять Новорічні свічки, які Ви можете запалити за святковою вечерею.

Новорічні композиції можуть бути зроблені як з живих квітів, так і з штучних квітів, які виглядають дуже красиво. Але ми в нашому магазині віддаємо перевагу новорічним композиціям саме з живих квітів і живих гілок ялини або сосни. Так як ніщо не може замінити чудовий аромат живої квітки і гілок ялинки. Справжній Новорічний запах, запах торжества і зимового лісу. Тільки композиції на Новий рік з живих квітів зможуть подарувати Вам цю радість.

У Новорічних композиціях також досить часто для оформлення використовується штучний сніг, щоб надати гілках ялини ефект засніженості. Композиція зі сніговими гілками сосни або ялини виглядає дуже красиво і оригінально. Крім використання штучного снігу також може використовуватися засіб для додання гілкам ялини або новорічним іграшкам золотистого кольору. Для додаткового декору досить часто флористи використовують Новорічні іграшки різних кольорів.

Новорічні композиції досить часто використовують багато компаній для Новорічного оформлення своїх офісів – це зараз дуже модно і красиво. Для цього чудово підходять настільні новорічні композиції. Також композиції використовують як на подарунок друзям або рідним, так і для прикраси власного будинку. Ви можете створити новорічну композицію своїми руками або замовити її у нас в магазині. Купити новорічну композицію дуже легко. На сайті надано величезну кількість найрізноманітніших способів оплати.

Вам потрібно тільки вибрати новорічну композицію, яка вам сподобалася і оформити замовлення, а все інше за нами. Наші флористи складуть композицію, а кур'єр доставить її за потрібною адресою в потрібний день і привітає від Вашого імені з Новорічними святами одержувача. Якщо у Вас є бажання, то до Новорічної композиції Ви можете додати інші подарунки: шампанське, цукерки, торт і т. д.

Уточнить категорию