0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Черкаси - 100 грн

Уточнюйте, про можливість доставки замовлення та наявність квітів/товарів у потрібному вам місті, перед оплатою замовлення. Viber, WhatsApp, Telegram - +380974077575

Букети з ромашок

КодV-151
Букет квітів із 35 ромашкоподібних хризантем
3832 грн
КодV-155
Букет квітів із 25 ромашкоподібних хризантем
2780 грн
КодV-152
Букет квітів із 19 ромашкоподібних хризантем
2290 грн
КодV-150
Букет квітів із 45 ромашкоподібних хризантем
5410 грн
КодV-156
Букет квітів із 15 ромашкоподібних хризантем
1750 грн
КодV-79
Букет із 15 білих хризантем
1690 грн
КодV-76
Букет із 7 білих хризантем
976 грн
КодV-66
Букет із 9 білих хризантем
1080 грн
КодV-154
Букет квітів із 11 ромашкоподібних хризантем
1236 грн
КодV-153
Букет квітів із 29 ромашок
3142 грн

Ромашки найчастіше викликають асоціації з різнобарв'ям російської природи. Ці скромні квіти, що відносяться до айстрових, з чудодійними цілющими властивостями знають в різних частинах земної кулі. Назва рослини походить від «romana», тобто «римський». Раніше ця квітка величали Романовою травою. Іноді цю представницю флори називали «здивоване око», оточений багатьма віями. Ромашка - улюблений фольклорний образ, з яким пов'язані численні повір'я, легенди, прикмети, ворожіння. Чого варте широко відоме "любить-не любить", пов'язане виключно з даною квіткою.

Букети з ромашок відносно недорогі, але вельми ніжні і зворушливі. Вони підходять і молодим леді, і жінкам поважного віку. По-різному виглядають невеликі в одинадцять квіток і величезні в сто одну квітку композиції. Досить ефектні букети з ромашок з дельфиниумами, незабудками, волошками, дзвіночками, різними травами. Можна просто подарувати ромашки окремо. Однак незмінним є одне: ці сонячні рослини красиві і душевні. Якщо ваше весілля буде в стилі еко або кантрі, то ромашковий букет, підкреслює невинність нареченої, буде до речі.

Вважається, що ця божественна рослина наділена особливою міццю і говорить про щирі почуття коханого. Складанням букета займаються флористи. Вони, з'єднуючи ромашки з різними кольорами, ниточками перлів, бісером, намистинами, яскравими стрічками і смужками тканини, створюють справжні твори мистецтва. Букети у формі кола, краплі, каскаду квітів являють красиву композицію. Вибирати букет потрібно, погодившись з фасоном сукні молодят. При пишному вбранні буде вельми доречний величезний букет ромашок. При прямому і відвертій сукні необхідна мініатюрна ромашкова композиція з зеленим листям, що вносить в образ нареченої «родзинку».

До речі, своєчасна доставка букетів з ромашок, здійснювана нашим Інтернет-магазином в межах України, полегшить процес підготовки до свята. У нас можна купити ромашки і замовити флористу пробний екземпляр букета. Це позбавить вас від хвилювань з приводу важливого атрибуту весільного торжества. У будь-якому випадку будьте впевнені, що доставка букетів з ромашок вчасно і в кращому вигляді вам гарантована.

Уточнить категорию
Фильтры товаров
Тип товару
Квіти в складі
Колір
Тип кольору
Композиція з
Кількість квітів
Ціна

грн  –  грн

  • 970грн
  • 5410грн
Для кого
    Більше
Привід
    Більше