0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Черкаси - 100 грн

Уточнюйте, про можливість доставки замовлення та наявність квітів/товарів у потрібному вам місті, перед оплатою замовлення. Viber, WhatsApp, Telegram - +380974077575

Букети з лілій

КодV-167
Букет квітів із 5 рожевих лілій
2028 грн
КодV-173
Букет квітів із 11 білих лілій
3283 грн
КодV-175
Букет квітів із 1 білої лілії
895 грн
КодV-170
Букет із 7 лілій
2460 грн
КодV-176
Букет квітів із 25 білих лілій
7495 грн
КодV-172
Букет квітів із 9 лілій
2835 грн
КодV-174
Букет квітів із 17 лілій
5153 грн
КодV-171
Букет квітів із 3 білих лілій
1410 грн
КодV-169
Букет квітів із 15 лілій
4550 грн
КодV-168
Букет квітів із 5 білих лілій
1976 грн

Лілія - одна з найніжніших квіток з легким і одночасно розкішним запахом, що запам'ятовується, що надає атмосфері будь-якого свята ще більшу вишуканість і граціозність. Різноманітність композицій із лілій дозволяє підібрати букет для будь-якого тожества, будь то весілля або день народження. Але особливо привабливо виглядають білосніжні лілії в руках у нареченої, яка, тримаючи ці квіти в руках, стає ще більш привабливою і жіночною. Різноманітні види лілій дозволяють скомпонувати букет для будь-якого випадку життя. Букет із лілій білого кольору — це кращий вибір для вручення нареченій, рожеві лілії — відмінний подарунок привабливою дівчині, яка прийшла на побачення, жовті лілії чудово підходять для створення святкового настрою в самий похмурий день.

Сучасна квіткова індустрія дозволяє придбати лілії і привезти їх в будь-яку частину країни, тому де б не знаходилася людина доставка букетів з лілій дозволить вам порадувати його цими ніжними квітами. Лілія - не проста квітка. Ще здавна вона була символом чистоти і праведності і використовувалася в християнській іконографії як незмінний атрибут Діви Марії. За легендами в давнину християни вважали, що Лілія з'явилася зі сліз праматері Єви, пролитих нею, коли вона разом з Адамом покидала Едем. Символіка цієї квітки вимагає особливо уважного підходу до його вибору: якщо ви хочете подарувати дівчині великий букет лілій, врахуйте, що це може бути сприйнято як натяк на ваші серйозні наміри щодо ваших стосунків. Букет з лілій – це вказівка на благі цілі дарувальника, адже недарма ці квіти асоціюються з лицарством і служінням.

Білі букети з лілій на гербах символізували процвітання. Червона лілія служить відсиланням до еротичних образів, тому з її використанням потрібно бути особливо обережним, проте букети з червоних квітів чудово підходять для подарунка пристрасним коханим, тоді як рожеві лілії дозволять відобразити свої ніжні почуття. Помаранчеві квіти - символ гордості, тому вони прекрасно підходять для подарунка панночкам, що демонструють свою недоступність і прохолодність.

Сьогодні на квітковому ринку ви можете купити лілії і букети з них і інших найрізноманітніших кольорів – це і святкові композиції з жовтих лілій, змішаних з яскравими трояндами і тюльпанами, і суворі офіціозні букети з орхідеями і робелини в подарунок начальству, і романтичні величезні букети, повністю складаються з рожевих лілій, прекрасно підходять для подарунка коханій, і безліч інших варіантів. А доставка букетів з лілій дозволить зробити вручення букета несподіваним і приємним сюрпризом. Палітра забарвлення лілій досить різноманітна: вона включає в себе практично всі відтінки (червоні, рожеві, помаранчеві, білі, жовті), виключаючи лише синій колір, тому ця квітка може входити до складу різних букетів.

Уточнить категорию
Фильтры товаров
Тип товару
Квіти в складі
Колір
Тип кольору
Композиція з
Кількість квітів
Ціна

грн  –  грн

  • 890грн
  • 7500грн
Для кого
    Більше
Привід
    Більше